>

Známe postupující na desátý SuperCup

Michal Hanuš, 13.05. 2019 Aktuality

O víkendu se v baseballovém areálu Eagles Parku uskutečnil Stříbrný SuperCup regionu Severozápad. Do krčského areálu si našlo cestu rekordních deset týmů, které bojovali o pouhé tři postupující místa do SuperCupu, který se uskuteční o prvním červnovém víkendu na Tempu.

Kromě domácích dvou týmů Green a White se turnaje zúčastnili i tyto týmy: Joudrs Praha, Kotlářka Praha, Miners Kladno, Piranhas Beroun, Rakovník Red Crayfish, SaBaT Praha, SC 80 Chomutov a Tempo Titans Praha.

Krása SuperCupu, ačkoliv ne všechny týmy tomu přišli na chuť je v tom, že o konečném pořadí nerozhoduje pouze výsledek v coach pitchovém turnaji, ale součet pořadí v již zmiňovaném coach pitchovém turnaji a v dovednostních soutěžích Masters.

A právě dovednostní soutěže Masters zamíchali pořadím a díky druhému místu v coach pitchovém turnaji a vítězství v dovednostních soutěžích Masters radují premiérově z celkového vítězství Miners Kladno. Vítězstvím se taktéž zajistili postup na SuperCup na Tempo. Spolu s vítěznými Miners postupují na Tempo i Eagles Praha Green (zvítězili v coach pitchovém turnaji a skončili třetí v Masters) a Tempo Titans Praha (skončili třetí v coach pitchovém turnaji a druzí v Masters). Velká škoda, že předchozí ročník SuperCupu způsobil, že z našeho regionu postupují na SuperCup jen tři týmy a pevně věříme, že letošní výsledky postupujících zajístí pro další ročník SuperCupu opět čtyři postupové místa.

Velké poděkování patří pořadatelům z Eagles Praha, kteří se velice dobře poprali nejen s rekordním počtem deseti týmů, ale také i s nepřízní počasí, která byla k vidění od sobotního odpoledne až do konce turnaje. Pevně věříme, že příští rok se Stříbrného SuperCupu zúčastní ještě více týmů než letos !

Konečné pořadí Stříbrného SuperCupu regionu Severozápad (v závorce uvedeno pořadí v coach pitchovém turnaji / dovednostních soutěžích Masters):

  1. Miners Kladno (2 / 1)
  2. Eagles Praha Green (1 / 3)
  3. Tempo Titans Praha (3 / 2)
  4. Kotlářka Praha (4 / 4)
  5. Joudrs Praha (6 / 5)
  6. SaBaT Praha (5 / 7)
  7. SC 80 Chomutov (7-8 / 6)
  8. Eagles Praha White (7-8 / 10)
  9. Piranhas Beroun (9-10 / 8)
  10. Rakovník Red Crayfish (9-10 / 9)
Starší články