>
>

Kontakty

Vedení regionu Severozápad - region.sz@baseball.cz

Jméno a příjmení Funkce Email Mobil
Jan Beneš předseda regionu jbenes@eagles.cz +420 605 031 311
Michal Hanuš místopředseda regionu michal@hanusovi.net +420 606 629 342
Matouš Procházka místopředseda regionu prochazkamatous@gmail.com +420 725 772 113
Michal Maryška člen vedení regionu michal@piranhas.cz  +420 731 545 955
Dan Krejčiřík člen vedení regionu d.krejcirik@centrum.cz  +420 603 282 547

 

Koordinace soutěží - stk.sz@baseball.cz

Jméno a příjmení Email Mobil
Michal Maryška michal@piranhas.cz  +420 731 545 955
Dan Krejčiřík d.krejcirik@centrum.cz  +420 603 282 547

 

Koordinace rozhodčích - kr.sz@baseball.cz

Jméno a příjmení Email Mobil
Karel Jaksch jaksch@baseball.cz +420 773 759 222
Ondřej Bulvas ondra.bulvas@seznam.cz +420 731 270 506

 

Koordinace zapisovatelů - zk.sz@baseball.cz

Jméno a příjmení Email Mobil
Jan Beneš jbenes@eagles.cz +420 605 031 311
Michal Hanuš michal@hanusovi.net +420 606 629 342

 

Koordinace rozvoje - kmr.sz@baseball.cz

Jméno a příjmení Email Mobil
Matouš Procházka prochazkamatous@gmail.com +420 725 772 113

 

Kontakty vedoucí týmů regionálních soutěží

Muži

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Céčko Praha Jan Čížek jcizek@ceckopraha.cz +420 777 311 436
Fulleros de la Habana Jakub Kopřiva koprivaj26@gmail.com +420 774 200 504
Kotlářka Praha B Jan Fischer H.Fischer@seznam.cz +420 724 276 510
Miners Kladno Jan Bečka    
Old Boys Praha Vladimír Horáček    
Rakovník Red Crayfish Martin Kohutka kohutka.martin@gmail.com  +420 605 404 177
SaBaT Praha B Štěpán Hasal stepan.hasal@gmail.com  +420 725 927 145
Tempo Praha B Lubomír Čuhel lcuhel@titans.cz  +420 603 116 500

U15

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Eagles Praha Jan Drábek  jdrabek@eagles.cz  +420 603 293 565
Kotlářka Praha  Jakub Cihlář  cihlar@gs1cz.org  +420 602 595 894
Miners Kladno Aleš Nepomucký   nepomucky@minerskladno.cz  +420 724 288 471
SaBaT Praha Matouš Procházka  prochazkamatous@gmail.com  +420 725 772 113
Sokol Hluboká Vojtěch Vlach  vlachvojta01@gmail.com  +420 608 170 820
Tempo Praha  Filip Procházka fprochazka@titans.cz  +420 777 611 313 

U13

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Blesk Jablonec  Petr Roubíček petr@niintl.eu  +420 777 982 546 
Eagles Praha  Daniel Krejčiřík d.krejcirik@centrum.cz  +420 603 282 547 
Miners Kladno  Petr Baroch baroch@minerskladno.cz  +420 736 682 453 
SaBaT Praha  Jan Tůma honzatm@volny.cz  +420 721 844 764 
SK Kotlářka Praha  Jakub Vančura j.vancura@bagosport.cz  +420 777 835 412 
Tempo Praha  Tomáš Rejman trejman@titans.cz  +420 602 337 077 

U12

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Eagles Praha  Daniel Krejčiřík d.krejcirik@centrum.cz  +420 603 282 547 
Piranhas Beroun  Josef Pavlis pepa@piranhas.cz  +420 777 481 577 
SaBaT Praha  Jan Tůma honzatm@volny.cz  +420 721 844 764 
SK Kotlářka Praha  Jakub Vančura j.vancura@bagosport.cz  +420 777 835 412 

U11

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Eagles Praha  Jakub Trčka trcka@ak-praha.eu  +420 607 905 048 
Eagles Praha Green Jakub Trčka  trcka@ak-praha.eu  +420 607 905 048 
Miners Kladno  Tomáš Kraus kraus@minerskladno.cz  +420 777 690 031 
Praotci Roudnice  Aleš Karpíšek Ales.Karpisek@seznam.cz  +420 602 670 561 
SaBaT Praha  Martin Špimr spimar75@yahoo.com  +420 605 851 962 
SK Kotlářka Praha  Ivan Aubrecht aubrecht@ddmpraha.cz  +420 724 939 935 
Tempo Praha Blue  Robert Medřický rmedricky@titans.cz  +420 605 739 132 
Tempo Praha White  Robert Medřický  rmedricky@titans.cz +420 605 739 132 

U10

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Eagles Praha  Petr Schenk petr.schenk@profisignplus.cz  +420 775 908 018 
Eagles Praha Green Petr Schenk  petr.schenk@profisignplus.cz  +420 775 908 018  
Eagles Praha White Petr Schenk  petr.schenk@profisignplus.cz +420 775 908 018  
Kotlářka Praha  Ondřej Rýpar rypar@baseball.cz  +420 774 683 844 
Tempo Praha  Robert Medřický rmedricky@titans.cz  +420 605 739 132 

U8

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Eagles Praha  Alena Duspěvová 4dusici@gmail.com  +420 776 279 170 
Kotlářka Praha  Ondřej Rýpar rypar@baseball.cz  +420 774 683 844 
SaBaT Praha  Helena Vavrušová helenavavrusova@seznam.cz  +420 602 840 853 
Tempo Praha  Pavla Mikšová pmiksova@titans.cz  +420 737 622 227 

U7

Tým Jméno a příjmení Email Mobil
Eagles Praha Green  Petra Goldschmiedová petra@goldschmied.cz  +420 774 079 218  
Eagles Praha Pink Petra Goldschmiedová  petra@goldschmied.cz  +420 774 079 218  
Eagles Praha White Petra Goldschmiedová  petra@goldschmied.cz  +420 774 079 218 
Kotlářka Praha  Ondřej Rýpar rypar@baseball.cz  +420 774 683 844 
SaBaT Praha  Helena Vavrušová helenavavrusova@seznam.cz +420 602 840 853 
Tempo Praha dívky  Pavla Mikšová pmiksova@titans.cz  +420 737 622 227 
Tempo Praha chlapci Pavla Mikšová  pmiksova@titans.cz  +420 737 622 227