Úvod
Soutěže
Regionální přebor mužů
Regionální přebor U15
Regionální přebor U14
Regionální přebor U13
Regionální přebor U12
Regionální přebor U11
Regionální přebor U10
Regionální přebor U9
Regionální přebor U8
Regionální přebor U7
Regionální přebor U5
Kluby
Rozvoj
Rozhodčí
Zapisovatelé
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Northwest Warriors
Manažer regionu
Kontakty
Soubory ke stažení
Regionální přebor U15
Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U15.
Přihlášené týmy
Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Eagles Praha
Matouš Procházka
Matouš Procházka (EAG)
prochazkamatous@gmail.com
+420 725 772 113
Kotlářka Praha
David Komorous
David Komorous (KOT)
d.komorous@seznam.cz
+420 605 380 082
Miners Kladno
Pavel Štilip
Pavel Štilip (MIN)
stilip@minerskladno.cz
+420 604 422 744
SaBaT Praha
Matěj Šišolák
Matěj Šišolák (SAB)
sisolak@gmail.com
+420 608 215 740
Tempo Praha
Filip Procházka
Filip Procházka (TEM)
fprochazka@tempopraha.cz
+420 777 611 313
Sokol Hluboká
Martin Macháček
Martin Macháček (HLU)
m.machacek@seznam.cz
+420 724 182 504
Rytíři Trutnov
Jan Kyncl
Jan Kyncl (TRU)
hanes34@seznam.cz
+420 732 115 246
Rozpis zápasů
201
07.04.2024
13:00
Krč
Eagles vs. Hluboká
5:7
07.04.2024 13:00
Eagles
Hluboká
5
7
202
07.04.2024
15:00
Krč
Eagles vs. Hluboká
12:0
07.04.2024 15:00
Eagles
Hluboká
12
0
203
08.04.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. SaBaT
0:8
08.04.2024 17:00
Tempo
SaBaT
0
8
204
08.04.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
8:7
08.04.2024 17:00
Miners
Kotlářka
8
7
205
14.04.2024
13:00
Vypich
Kotlářka vs. Hluboká
14.04.2024 13:00
Kotlářka
Hluboká
206
14.04.2024
15:00
Vypich
Kotlářka vs. Hluboká
14.04.2024 15:00
Kotlářka
Hluboká
207
15.04.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
4:15
15.04.2024 17:00
Tempo
Eagles
4
15
208
15.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Miners
3:12
15.04.2024 17:00
SaBaT
Miners
3
12
209
21.04.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Miners
21.04.2024 13:00
Hluboká
Miners
210
22.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
4:10
22.04.2024 17:00
SaBaT
Eagles
4
10
211
22.04.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Tempo
15:0
22.04.2024 17:00
Kotlářka
Tempo
15
0
212
28.04.2024
13:00
Tempo
Tempo vs. Hluboká
6:8
28.04.2024 13:00
Tempo
Hluboká
6
8
213
28.04.2024
15:00
Tempo
Tempo vs. Hluboká
1:3
28.04.2024 15:00
Tempo
Hluboká
1
3
214
29.04.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Miners
10:5
29.04.2024 17:00
Eagles
Miners
10
5
215
29.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
29.04.2024 17:00
SaBaT
Kotlářka
216
05.05.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. SaBaT
05.05.2024 13:00
Hluboká
SaBaT
218
06.05.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Tempo
8:6
06.05.2024 17:00
Miners
Tempo
8
6
217
06.05.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Eagles
8:10
06.05.2024 17:00
Kotlářka
Eagles
8
10
219
12.05.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Eagles
0:16
12.05.2024 13:00
Hluboká
Eagles
0
16
220
13.05.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
13.05.2024 17:00
SaBaT
Tempo
221
13.05.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Miners
9:11
13.05.2024 17:00
Kotlářka
Miners
9
11
223
20.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Kotlářka
20.05.2024 17:00
Tempo
Kotlářka
222
20.05.2024
17:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
20.05.2024 17:00
Eagles
SaBaT
224
26.05.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Tempo
26.05.2024 13:00
Hluboká
Tempo
225
27.05.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Eagles
27.05.2024 17:00
Miners
Eagles
226
27.05.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. SaBaT
27.05.2024 17:00
Kotlářka
SaBaT
227
02.06.2024
13:00
SaBaT
SaBaT vs. Hluboká
02.06.2024 13:00
SaBaT
Hluboká
228
02.06.2024
15:00
SaBaT
SaBaT vs. Hluboká
02.06.2024 15:00
SaBaT
Hluboká
230
03.06.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Miners
03.06.2024 17:00
Tempo
Miners
229
03.06.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Kotlářka
03.06.2024 17:00
Eagles
Kotlářka
231
16.06.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Kotlářka
16.06.2024 13:00
Hluboká
Kotlářka
232
17.06.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Tempo
17.06.2024 17:00
Eagles
Tempo
233
17.06.2024
17:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
17.06.2024 17:00
Miners
SaBaT
234
23.06.2024
13:00
Kladno
Miners vs. Hluboká
23.06.2024 13:00
Miners
Hluboká
235
23.06.2024
15:00
Kladno
Miners vs. Hluboká
23.06.2024 15:00
Miners
Hluboká
236
24.06.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Kotlářka
24.06.2024 17:00
Eagles
Kotlářka
237
24.06.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
24.06.2024 17:00
SaBaT
Tempo
239
01.07.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
01.07.2024 17:00
SaBaT
Eagles
238
01.07.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
01.07.2024 17:00
Miners
Kotlářka
240
05.09.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Tempo
05.09.2024 17:00
Eagles
Tempo
241
09.09.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Miners
09.09.2024 17:00
Tempo
Miners
242
09.09.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. SaBaT
09.09.2024 17:00
Kotlářka
SaBaT
243
19.09.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Miners
19.09.2024 17:00
SaBaT
Miners
245
23.09.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Kotlářka
23.09.2024 17:00
Tempo
Kotlářka
244
23.09.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Eagles
23.09.2024 17:00
Miners
Eagles
Tabulka soutěže
Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.
Region Severozápad
pobočný spolek České baseballové asociace
Zelenkova 530/3
142 00 Praha 12
region.sz@baseball.cz
IČO: 05198585