Úvod
Soutěže
Regionální přebor mužů
Regionální přebor U15
Regionální přebor U14
Regionální přebor U13
Regionální přebor U12
Regionální přebor U11
Regionální přebor U10
Regionální přebor U9
Regionální přebor U8
Regionální přebor U7
Regionální přebor U5
Kluby
Rozvoj
Rozhodčí
Zapisovatelé
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Northwest Warriors
Manažer regionu
Kontakty
Soubory ke stažení
Regionální přebor U10
Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U10.
Přihlášené týmy
Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Piranhas Beroun
Jan Kubricht
Jan Kubricht (BER)
j.kubricht@seznam.cz
+420 728 083 180
Praotci Roudnice
Aleš Karpíšek
Aleš Karpíšek (ROU)
ales.karpisek@seznam.cz
+420 702 213 684
SK Kotlářka Praha
Michal Vojáček
Michal Vojáček (SKK)
vojacek@ddmpraha.cz
+420 602 321 223
Eagles Praha
Ondřej Mikšík
Ondřej Mikšík (EAG)
ondrejmixik@gmail.com
+420 605 220 668
Kotlářka Praha
Tomáš Bílek
Tomáš Bílek (KOT)
tomas.bilek78@email.cz
+420 602 334 797
SaBaT Praha
Lukáš Weiss
Lukáš Weiss (SAB)
lukas.weiss@volny.cz
+420 777 240 515
Tempo Praha
Robert Medřický
Robert Medřický (TEM)
rmedricky@tempopraha.cz
+420 605 739 132
Rozpis zápasů
503
05.04.2024
17:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
10:4
05.04.2024 17:00
Eagles
SaBaT
10
4
505
05.04.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Tempo
7:8
05.04.2024 17:00
Praotci
Tempo
7
8
504
05.04.2024
18:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
15:5
05.04.2024 18:00
Eagles
SaBaT
15
5
506
05.04.2024
18:00
Roudnice
Praotci vs. Tempo
3:10
05.04.2024 18:00
Praotci
Tempo
3
10
507
12.04.2024
17:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Tempo
5:20
12.04.2024 17:00
SK Kotlářka
Tempo
5
20
509
12.04.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Eagles
5:5
12.04.2024 17:00
Praotci
Eagles
5
5
511
12.04.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. SaBaT
12.04.2024 17:00
Kotlářka
SaBaT
508
12.04.2024
18:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Tempo
3:20
12.04.2024 18:00
SK Kotlářka
Tempo
3
20
510
12.04.2024
18:00
Roudnice
Praotci vs. Eagles
5:14
12.04.2024 18:00
Praotci
Eagles
5
14
512
12.04.2024
18:00
Vypich
Kotlářka vs. SaBaT
12.04.2024 18:00
Kotlářka
SaBaT
515
19.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
19.04.2024 17:00
SaBaT
Tempo
513
19.04.2024
17:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Praotci
19.04.2024 17:00
SK Kotlářka
Praotci
517
19.04.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Beroun
19.04.2024 17:00
Kotlářka
Beroun
516
19.04.2024
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
19.04.2024 18:00
SaBaT
Tempo
514
19.04.2024
18:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Praotci
19.04.2024 18:00
SK Kotlářka
Praotci
518
19.04.2024
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Beroun
19.04.2024 18:00
Kotlářka
Beroun
521
26.04.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Kotlářka
16:4
26.04.2024 17:00
Tempo
Kotlářka
16
4
519
26.04.2024
17:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Eagles
5:17
26.04.2024 17:00
SK Kotlářka
Eagles
5
17
522
26.04.2024
18:00
Tempo
Tempo vs. Kotlářka
6:4
26.04.2024 18:00
Tempo
Kotlářka
6
4
520
26.04.2024
18:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Eagles
2:20
26.04.2024 18:00
SK Kotlářka
Eagles
2
20
523
28.04.2024
10:00
Roudnice
SaBaT vs. Praotci
7:7
28.04.2024 10:00
SaBaT
Praotci
7
7
535
28.04.2024
11:00
Roudnice
SaBaT vs. Beroun
10:0
28.04.2024 11:00
SaBaT
Beroun
10
0
525
28.04.2024
12:00
Roudnice
Beroun vs. Praotci
3:9
28.04.2024 12:00
Beroun
Praotci
3
9
524
28.04.2024
13:00
Roudnice
SaBaT vs. Praotci
5:4
28.04.2024 13:00
SaBaT
Praotci
5
4
536
28.04.2024
14:00
Roudnice
SaBaT vs. Beroun
10:10
28.04.2024 14:00
SaBaT
Beroun
10
10
526
28.04.2024
15:00
Roudnice
Beroun vs. Praotci
8:7
28.04.2024 15:00
Beroun
Praotci
8
7
529
03.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
11:4
03.05.2024 17:00
Tempo
Beroun
11
4
527
03.05.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Kotlářka
7:1
03.05.2024 17:00
Eagles
Kotlářka
7
1
531
03.05.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. SK Kotlářka
11:2
03.05.2024 17:00
SaBaT
SK Kotlářka
11
2
530
03.05.2024
18:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
6:5
03.05.2024 18:00
Tempo
Beroun
6
5
528
03.05.2024
18:00
Krč
Eagles vs. Kotlářka
11:3
03.05.2024 18:00
Eagles
Kotlářka
11
3
532
03.05.2024
18:00
SaBaT
SaBaT vs. SK Kotlářka
11:3
03.05.2024 18:00
SaBaT
SK Kotlářka
11
3
533
10.05.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Tempo
10.05.2024 17:00
Eagles
Tempo
537
10.05.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. SK Kotlářka
10.05.2024 17:00
Kotlářka
SK Kotlářka
534
10.05.2024
18:00
Krč
Eagles vs. Tempo
10.05.2024 18:00
Eagles
Tempo
538
10.05.2024
18:00
Vypich
Kotlářka vs. SK Kotlářka
10.05.2024 18:00
Kotlářka
SK Kotlářka
541
17.05.2024
17:00
Krč
Beroun vs. Eagles
17.05.2024 17:00
Beroun
Eagles
539
17.05.2024
17:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. SaBaT
17.05.2024 17:00
SK Kotlářka
SaBaT
543
17.05.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
17.05.2024 17:00
Praotci
Kotlářka
542
17.05.2024
18:00
Krč
Beroun vs. Eagles
17.05.2024 18:00
Beroun
Eagles
540
17.05.2024
18:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. SaBaT
17.05.2024 18:00
SK Kotlářka
SaBaT
544
17.05.2024
18:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
17.05.2024 18:00
Praotci
Kotlářka
545
24.05.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
24.05.2024 17:00
SaBaT
Eagles
547
24.05.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Tempo
24.05.2024 17:00
Kotlářka
Tempo
546
24.05.2024
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
24.05.2024 18:00
SaBaT
Eagles
548
24.05.2024
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Tempo
24.05.2024 18:00
Kotlářka
Tempo
575
25.05.2024
10:00
Roudnice
Praotci vs. SK Kotlářka
25.05.2024 10:00
Praotci
SK Kotlářka
501
25.05.2024
11:00
Roudnice
Beroun vs. SK Kotlářka
25.05.2024 11:00
Beroun
SK Kotlářka
549
25.05.2024
12:00
Roudnice
Praotci vs. Beroun
25.05.2024 12:00
Praotci
Beroun
576
25.05.2024
13:00
Roudnice
Praotci vs. SK Kotlářka
25.05.2024 13:00
Praotci
SK Kotlářka
502
25.05.2024
14:00
Roudnice
Beroun vs. SK Kotlářka
25.05.2024 14:00
Beroun
SK Kotlářka
550
25.05.2024
15:00
Roudnice
Praotci vs. Beroun
25.05.2024 15:00
Praotci
Beroun
553
14.06.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. SK Kotlářka
14.06.2024 17:00
Tempo
SK Kotlářka
551
14.06.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Praotci
14.06.2024 17:00
Eagles
Praotci
555
14.06.2024
17:00
Vypich
Beroun vs. Kotlářka
14.06.2024 17:00
Beroun
Kotlářka
554
14.06.2024
18:00
Tempo
Tempo vs. SK Kotlářka
14.06.2024 18:00
Tempo
SK Kotlářka
552
14.06.2024
18:00
Krč
Eagles vs. Praotci
14.06.2024 18:00
Eagles
Praotci
556
14.06.2024
18:00
Vypich
Beroun vs. Kotlářka
14.06.2024 18:00
Beroun
Kotlářka
557
21.06.2024
17:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Beroun
21.06.2024 17:00
SK Kotlářka
Beroun
559
21.06.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. SaBaT
21.06.2024 17:00
Praotci
SaBaT
561
21.06.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Eagles
21.06.2024 17:00
Kotlářka
Eagles
558
21.06.2024
18:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Beroun
21.06.2024 18:00
SK Kotlářka
Beroun
560
21.06.2024
18:00
Roudnice
Praotci vs. SaBaT
21.06.2024 18:00
Praotci
SaBaT
562
21.06.2024
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Eagles
21.06.2024 18:00
Kotlářka
Eagles
565
28.06.2024
10:00
Tempo
Beroun vs. Tempo
28.06.2024 10:00
Beroun
Tempo
566
28.06.2024
11:00
Tempo
Beroun vs. Tempo
28.06.2024 11:00
Beroun
Tempo
563
28.06.2024
17:00
Krč
Eagles vs. SK Kotlářka
28.06.2024 17:00
Eagles
SK Kotlářka
567
28.06.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
28.06.2024 17:00
SaBaT
Kotlářka
564
28.06.2024
18:00
Krč
Eagles vs. SK Kotlářka
28.06.2024 18:00
Eagles
SK Kotlářka
568
28.06.2024
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
28.06.2024 18:00
SaBaT
Kotlářka
571
13.09.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. SaBaT
13.09.2024 17:00
Tempo
SaBaT
569
13.09.2024
17:00
Krč
Eagles vs. Beroun
13.09.2024 17:00
Eagles
Beroun
573
13.09.2024
17:00
Vypich
Kotlářka vs. Praotci
13.09.2024 17:00
Kotlářka
Praotci
572
13.09.2024
18:00
Tempo
Tempo vs. SaBaT
13.09.2024 18:00
Tempo
SaBaT
570
13.09.2024
18:00
Krč
Eagles vs. Beroun
13.09.2024 18:00
Eagles
Beroun
574
13.09.2024
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Praotci
13.09.2024 18:00
Kotlářka
Praotci
577
20.09.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
20.09.2024 17:00
Tempo
Eagles
578
20.09.2024
18:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
20.09.2024 18:00
Tempo
Eagles
581
04.10.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
04.10.2024 17:00
Tempo
Praotci
583
04.10.2024
17:00
SaBaT
Beroun vs. SaBaT
04.10.2024 17:00
Beroun
SaBaT
579
04.10.2024
17:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Kotlářka
04.10.2024 17:00
SK Kotlářka
Kotlářka
582
04.10.2024
18:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
04.10.2024 18:00
Tempo
Praotci
584
04.10.2024
18:00
SaBaT
Beroun vs. SaBaT
04.10.2024 18:00
Beroun
SaBaT
580
04.10.2024
18:00
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Kotlářka
04.10.2024 18:00
SK Kotlářka
Kotlářka
Tabulka soutěže
Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.
Region Severozápad
pobočný spolek České baseballové asociace
Zelenkova 530/3
142 00 Praha 12
region.sz@baseball.cz
IČO: 05198585