Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U7.
Články
Další otevřený turnaj U7 regionu
V neděli 11. září proběhne v Eagles Parku další otevřený turnaj U7 za účasti dvou týmů Eagles Praha, Miners Kladno a Piranhas Beroun. 08.09.2022
První turnaj U7 2022
Na příští neděli 10. dubna je naplánován první turnaj kategorie U7, který se uskuteční na Kladně. 04.04.2022
Přihlášené týmy
Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Baryba Velký Osek
Petra Rypková
Petra Rypková (BVO)
petra.rypkova@baryba.cz
+420 776 795 719
Piranhas Beroun
Tomáš Kranl
Tomáš Kranl (BER)
tomas@piranhas.cz
+420 773 050 537
Eagles Praha Green
Jan Bárta
Jan Bárta (EAGg)
jan.barta@seznam.cz
+420 702 212 434
Eagles Praha White
Jan Bárta
Jan Bárta (EAGw)
jan.barta@seznam.cz
+420 702 212 434
Miners Kladno
Radka Jakubová
Radka Jakubová (MIN)
jakubova@minerskladno.cz
+420 737 272 813
SaBaT Praha
Helena Vavrušová
Helena Vavrušová (SAB)
helenavavrusova@seznam.cz
+420 602 840 853
Tempo Praha
František Kučera
František Kučera (TEM)
kucera.frantisek@gmail.com
+420 603 814 229
Sokol Hluboká
Kateřina Maříková
Kateřina Maříková (HLU)
kacenaw@seznam.cz
+420 725 754 052
Rozpis zápasů
801
03.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Beroun
7:6
03.04.2024 17:00
SaBaT Beroun
7 6
802
03.04.2024
17:45
SaBaT
SaBaT vs. Beroun
10:3
03.04.2024 17:45
SaBaT Beroun
10 3
803
06.04.2024
10:00
Kladno
Miners vs. Baryba
10:6
06.04.2024 10:00
Miners Baryba
10 6
804
06.04.2024
10:45
Kladno
Hluboká vs. Beroun
8:2
06.04.2024 10:45
Hluboká Beroun
8 2
805
06.04.2024
11:30
Kladno
Beroun vs. Baryba
10:7
06.04.2024 11:30
Beroun Baryba
10 7
806
06.04.2024
12:15
Kladno
Miners vs. Hluboká
10:5
06.04.2024 12:15
Miners Hluboká
10 5
807
06.04.2024
13:45
Kladno
Baryba vs. Miners
2:15
06.04.2024 13:45
Baryba Miners
2 15
808
06.04.2024
14:30
Kladno
Beroun vs. Hluboká
9:15
06.04.2024 14:30
Beroun Hluboká
9 15
809
06.04.2024
15:15
Kladno
Hluboká vs. Miners
6:13
06.04.2024 15:15
Hluboká Miners
6 13
810
06.04.2024
16:00
Kladno
Baryba vs. Beroun
13:14
06.04.2024 16:00
Baryba Beroun
13 14
811
10.04.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Miners
7:12
10.04.2024 17:00
Tempo Miners
7 12
812
10.04.2024
17:45
Tempo
Tempo vs. Miners
5:11
10.04.2024 17:45
Tempo Miners
5 11
813
01.05.2024
10:00
Krč
Eagles Green vs. Baryba
01.05.2024 10:00
Eagles Green Baryba
814
01.05.2024
10:45
Krč
Hluboká vs. Eagles White
01.05.2024 10:45
Hluboká Eagles White
815
01.05.2024
11:30
Krč
Eagles White vs. Baryba
01.05.2024 11:30
Eagles White Baryba
816
01.05.2024
12:15
Krč
Eagles Green vs. Hluboká
01.05.2024 12:15
Eagles Green Hluboká
817
01.05.2024
13:45
Krč
Baryba vs. Eagles Green
01.05.2024 13:45
Baryba Eagles Green
818
01.05.2024
14:30
Krč
Eagles White vs. Hluboká
01.05.2024 14:30
Eagles White Hluboká
819
01.05.2024
15:15
Krč
Hluboká vs. Eagles Green
01.05.2024 15:15
Hluboká Eagles Green
820
01.05.2024
16:00
Krč
Baryba vs. Eagles White
01.05.2024 16:00
Baryba Eagles White
821
08.05.2024
11:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles Green
3:15
08.05.2024 11:00
SaBaT Eagles Green
3 15
822
08.05.2024
11:45
SaBaT
SaBaT vs. Eagles Green
0:15
08.05.2024 11:45
SaBaT Eagles Green
0 15
823
15.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
12:11
15.05.2024 17:00
Tempo Beroun
12 11
825
15.05.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles White
14:3
15.05.2024 17:00
SaBaT Eagles White
14 3
824
15.05.2024
17:45
Tempo
Tempo vs. Beroun
15:7
15.05.2024 17:45
Tempo Beroun
15 7
826
15.05.2024
17:45
SaBaT
SaBaT vs. Eagles White
11:15
15.05.2024 17:45
SaBaT Eagles White
11 15
827
23.05.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Eagles Green
23.05.2024 17:00
Miners Eagles Green
828
23.05.2024
17:45
Kladno
Miners vs. Eagles Green
23.05.2024 17:45
Miners Eagles Green
829
08.06.2024
10:00
SaBaT
SaBaT vs. Baryba
08.06.2024 10:00
SaBaT Baryba
830
08.06.2024
10:45
SaBaT
Hluboká vs. Tempo
08.06.2024 10:45
Hluboká Tempo
831
08.06.2024
11:30
SaBaT
Tempo vs. Baryba
08.06.2024 11:30
Tempo Baryba
832
08.06.2024
12:15
SaBaT
SaBaT vs. Hluboká
08.06.2024 12:15
SaBaT Hluboká
833
08.06.2024
13:45
SaBaT
Baryba vs. SaBaT
08.06.2024 13:45
Baryba SaBaT
834
08.06.2024
14:30
SaBaT
Tempo vs. Hluboká
08.06.2024 14:30
Tempo Hluboká
835
08.06.2024
15:15
SaBaT
Hluboká vs. SaBaT
08.06.2024 15:15
Hluboká SaBaT
836
08.06.2024
16:00
SaBaT
Baryba vs. Tempo
08.06.2024 16:00
Baryba Tempo
839
12.06.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles Green
12.06.2024 17:00
Tempo Eagles Green
837
12.06.2024
17:00
Krč
Eagles White vs. Miners
12.06.2024 17:00
Eagles White Miners
840
12.06.2024
17:45
Tempo
Tempo vs. Eagles Green
12.06.2024 17:45
Tempo Eagles Green
838
12.06.2024
17:45
Krč
Eagles White vs. Miners
12.06.2024 17:45
Eagles White Miners
841
15.06.2024
10:30
Krč
Eagles Green vs. Eagles White
15.06.2024 10:30
Eagles Green Eagles White
842
15.06.2024
11:15
Krč
Beroun vs. Eagles Green
15.06.2024 11:15
Beroun Eagles Green
843
15.06.2024
12:00
Krč
Eagles White vs. Beroun
15.06.2024 12:00
Eagles White Beroun
844
15.06.2024
13:30
Krč
Eagles White vs. Eagles Green
15.06.2024 13:30
Eagles White Eagles Green
845
15.06.2024
14:15
Krč
Eagles Green vs. Beroun
15.06.2024 14:15
Eagles Green Beroun
846
15.06.2024
15:00
Krč
Beroun vs. Eagles White
15.06.2024 15:00
Beroun Eagles White
847
19.06.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. SaBaT
19.06.2024 17:00
Tempo SaBaT
848
19.06.2024
17:45
Tempo
Tempo vs. SaBaT
19.06.2024 17:45
Tempo SaBaT
849
26.06.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Miners
26.06.2024 17:00
SaBaT Miners
850
26.06.2024
17:45
SaBaT
SaBaT vs. Miners
26.06.2024 17:45
SaBaT Miners
851
04.09.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Beroun
04.09.2024 17:00
Miners Beroun
852
04.09.2024
17:45
Kladno
Miners vs. Beroun
04.09.2024 17:45
Miners Beroun
855
11.09.2024
17:00
Krč
Eagles Green vs. SaBaT
11.09.2024 17:00
Eagles Green SaBaT
853
11.09.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Tempo
11.09.2024 17:00
Miners Tempo
856
11.09.2024
17:45
Krč
Eagles Green vs. SaBaT
11.09.2024 17:45
Eagles Green SaBaT
854
11.09.2024
17:45
Kladno
Miners vs. Tempo
11.09.2024 17:45
Miners Tempo
857
21.09.2024
10:30
Sadská
Baryba vs. Beroun
21.09.2024 10:30
Baryba Beroun
858
21.09.2024
11:15
Sadská
Hluboká vs. Baryba
21.09.2024 11:15
Hluboká Baryba
859
21.09.2024
12:00
Sadská
Beroun vs. Hluboká
21.09.2024 12:00
Beroun Hluboká
860
21.09.2024
13:30
Sadská
Beroun vs. Baryba
21.09.2024 13:30
Beroun Baryba
861
21.09.2024
14:15
Sadská
Baryba vs. Hluboká
21.09.2024 14:15
Baryba Hluboká
862
21.09.2024
15:00
Sadská
Hluboká vs. Beroun
21.09.2024 15:00
Hluboká Beroun
863
25.09.2024
17:00
Krč
Eagles White vs. Tempo
25.09.2024 17:00
Eagles White Tempo
864
25.09.2024
17:45
Krč
Eagles White vs. Tempo
25.09.2024 17:45
Eagles White Tempo
Tabulka soutěže
Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.
Region Severozápad pobočný spolek České baseballové asociace
Zelenkova 530/3
142 00 Praha 12 region.sz@baseball.cz
IČO: 05198585