Úvod
Soutěže
Regionální přebor mužů
Regionální přebor U15
Regionální přebor U14
Regionální přebor U13
Regionální přebor U12
Regionální přebor U11
Regionální přebor U10
Regionální přebor U9
Regionální přebor U8
Regionální přebor U7
Regionální přebor U5
Kluby
Rozvoj
Rozhodčí
Zapisovatelé
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Northwest Warriors
Manažer regionu
Kontakty
Soubory ke stažení
Regionální přebor U11
Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U11.
Přihlášené týmy
Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Praotci Roudnice
Aleš Karpíšek
Aleš Karpíšek (ROU)
ales.karpisek@seznam.cz
+420 702 213 684
Eagles Praha Green
Petr Schenk
Petr Schenk (EAGg)
petr.schenk@profisignplus.cz
+420 775 908 018
Eagles Praha White
Petr Schenk
Petr Schenk (EAGw)
petr.schenk@profisignplus.cz
+420 775 908 018
Kotlářka Praha
Tomáš Bílek
Tomáš Bílek (KOT)
tomas.bilek78@email.cz
+420 602 334 797
Miners Kladno
Petr Tománek
Petr Tománek (MIN)
tomanek@minerskladno.cz
+420 724 735 021
SaBaT Praha
Vít Křepinský
Vít Křepinský (SAB)
v.krepinsky@gmail.com
+420 777 107 125
Tempo Praha
Robert Medřický
Robert Medřický (TEM)
rmedricky@tempopraha.cz
+420 605 739 132
Sokol Hluboká
Radek Drmota
Radek Drmota (HLU)
rdrmota@seznam.cz
+420 775 969 139
Rozpis zápasů
401
06.04.2024
13:00
Kladno
Miners vs. Hluboká
5:7
06.04.2024 13:00
Miners
Hluboká
5
7
402
08.04.2024
17:00
Krč F4
Eagles vs. Eagles 10
16:2
08.04.2024 17:00
Eagles
Eagles 10
16
2
403
08.04.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
6:5
08.04.2024 17:00
Praotci
Kotlářka
6
5
404
08.04.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. SaBaT
8:0
08.04.2024 17:00
Tempo
SaBaT
8
0
405
14.04.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Tempo
11:6
14.04.2024 13:00
Hluboká
Tempo
11
6
408
15.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Praotci
7:3
15.04.2024 17:00
SaBaT
Praotci
7
3
406
15.04.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles
2:16
15.04.2024 17:00
Kotlářka
Eagles
2
16
407
15.04.2024
17:00
Krč F5
Eagles 10 vs. Miners
12:20
15.04.2024 17:00
Eagles 10
Miners
12
20
409
21.04.2024
13:00
Roudnice
Praotci vs. Hluboká
2:14
21.04.2024 13:00
Praotci
Hluboká
2
14
412
22.04.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles 10
19:6
22.04.2024 17:00
Tempo
Eagles 10
19
6
411
22.04.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. SaBaT
7:9
22.04.2024 17:00
Kotlářka
SaBaT
7
9
410
22.04.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Eagles
2:16
22.04.2024 17:00
Miners
Eagles
2
16
413
28.04.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Eagles 10
20:6
28.04.2024 13:00
Hluboká
Eagles 10
20
6
416
29.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Miners
6:11
29.04.2024 17:00
SaBaT
Miners
6
11
415
29.04.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Tempo
0:16
29.04.2024 17:00
Kotlářka
Tempo
0
16
414
29.04.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Eagles
8:17
29.04.2024 17:00
Praotci
Eagles
8
17
417
05.05.2024
13:00
SaBaT
SaBaT vs. Hluboká
7:12
05.05.2024 13:00
SaBaT
Hluboká
7
12
418
06.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
6:4
06.05.2024 17:00
Tempo
Eagles
6
4
420
06.05.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles 10
06.05.2024 17:00
Kotlářka
Eagles 10
422
13.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
17:6
13.05.2024 17:00
Tempo
Praotci
17
6
423
13.05.2024
17:00
Krč F5
Eagles 10 vs. SaBaT
13.05.2024 17:00
Eagles 10
SaBaT
424
13.05.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
13.05.2024 17:00
Miners
Kotlářka
421
19.05.2024
13:00
Krč F5
Eagles vs. Hluboká
19.05.2024 13:00
Eagles
Hluboká
427
20.05.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Tempo
20.05.2024 17:00
Miners
Tempo
425
26.05.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Kotlářka
26.05.2024 13:00
Hluboká
Kotlářka
426
27.05.2024
17:00
Krč F5
Eagles vs. SaBaT
27.05.2024 17:00
Eagles
SaBaT
428
27.05.2024
17:00
Krč F4
Eagles 10 vs. Praotci
27.05.2024 17:00
Eagles 10
Praotci
419
03.06.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Miners
03.06.2024 17:00
Praotci
Miners
Tabulka soutěže
Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.
Region Severozápad
pobočný spolek České baseballové asociace
Zelenkova 530/3
142 00 Praha 12
region.sz@baseball.cz
IČO: 05198585