Úvod
Soutěže
Regionální přebor mužů
Regionální přebor U15
Regionální přebor U14
Regionální přebor U13
Regionální přebor U12
Regionální přebor U11
Regionální přebor U10
Regionální přebor U9
Regionální přebor U8
Regionální přebor U7
Regionální přebor U5
Kluby
Rozvoj
Rozhodčí
Zapisovatelé
Little League
Little League
Intermediate
Junior League
Senior League
Northwest Warriors
Manažer regionu
Kontakty
Soubory ke stažení
Regionální přebor U13
Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U13.
Přihlášené týmy
Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Praotci Roudnice
Petr Gieci
Petr Gieci (ROU)
gieci@neostyl.cz
+420 739 695 493
Eagles Praha
Daniel Krejčiřík
Daniel Krejčiřík (EAG)
d.krejcirik@centrum.cz
+420 603 282 547
Kotlářka Praha
Ivan Aubrecht
Ivan Aubrecht (KOT)
aubrecht@ddmpraha.cz
+420 724 939 935
Miners Kladno
Martin Draxler
Martin Draxler (MIN)
draxler@minerskladno.cz
+420 603 556 222
SaBaT Praha
Kryštof Hasal
Kryštof Hasal (SAB)
krystof.hasal@gmail.com
+420 603 573 375
Tempo Praha Navy
Pavel Kunst
Pavel Kunst (TEMn)
pkunst@tempopraha.cz
+420 603 940 886
Tempo Praha White
Pavel Kunst
Pavel Kunst (TEMw)
pkunst@tempopraha.cz
+420 603 940 886
Sokol Hluboká
Ondřej Konvalinka
Ondřej Konvalinka (HLU)
konvicky@seznam.cz
+420 776 794 474
Baseball Plzeň
Jiří Šiman
Jiří Šiman (PLZ)
simanovi@seznam.cz
+420 602 128 201
Rytíři Trutnov
Markéta Vydrová
Markéta Vydrová (TRU)
vydrova.market@seznam.cz
+420 732 272 767
Rozpis zápasů
303
07.04.2024
11:00
Kladno
Miners vs. Plzeň
15:8
07.04.2024 11:00
Miners
Plzeň
15
8
302
07.04.2024
13:00
Trutnov
Rytíři vs. Tempo
5:7
07.04.2024 13:00
Rytíři
Tempo
5
7
315
16.04.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
6:13
16.04.2024 17:00
Praotci
Kotlářka
6
13
334
21.04.2024
11:00
Plzeň
Plzeň vs. Rytíři
21.04.2024 11:00
Plzeň
Rytíři
305
23.04.2024
13:00
Kladno
Titans Blue vs. Miners
6:3
23.04.2024 13:00
Titans Blue
Miners
6
3
320
23.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
7:2
23.04.2024 17:00
SaBaT
Kotlářka
7
2
304
23.04.2024
17:00
Krč F4
Eagles vs. Praotci
15:0
23.04.2024 17:00
Eagles
Praotci
15
0
306
28.04.2024
11:00
Plzeň
Plzeň vs. Kotlářka
28.04.2024 11:00
Plzeň
Kotlářka
308
28.04.2024
13:00
SaBaT
SaBaT vs. Rytíři
28.04.2024 13:00
SaBaT
Rytíři
307
28.04.2024
15:00
Tempo
Tempo vs. Hluboká
5:15
28.04.2024 15:00
Tempo
Hluboká
5
15
310
30.04.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Tempo
7:8
30.04.2024 17:00
Kotlářka
Tempo
7
8
309
30.04.2024
17:00
Kladno
Miners vs. Praotci
13:7
30.04.2024 17:00
Miners
Praotci
13
7
301
01.05.2024
11:00
Hluboká
Hluboká vs. Plzeň
01.05.2024 11:00
Hluboká
Plzeň
311
05.05.2024
11:00
Plzeň
Plzeň vs. Eagles
3:26
05.05.2024 11:00
Plzeň
Eagles
3
26
313
05.05.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. SaBaT
7:11
05.05.2024 13:00
Hluboká
SaBaT
7
11
312
05.05.2024
13:00
Trutnov
Rytíři vs. Titans Blue
18:3
05.05.2024 13:00
Rytíři
Titans Blue
18
3
314
07.05.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
07.05.2024 17:00
SaBaT
Tempo
317
08.05.2024
13:00
Kladno
Miners vs. Hluboká
1:17
08.05.2024 13:00
Miners
Hluboká
1
17
318
12.05.2024
10:30
Tempo
Titans Blue vs. Plzeň
12.05.2024 10:30
Titans Blue
Plzeň
316
12.05.2024
11:00
Krč F4
Eagles vs. Rytíři
14:1
12.05.2024 11:00
Eagles
Rytíři
14
1
321
14.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Titans Blue
14.05.2024 17:00
Tempo
Titans Blue
319
14.05.2024
17:00
Krč F4
Eagles vs. Miners
22:4
14.05.2024 17:00
Eagles
Miners
22
4
322
26.05.2024
11:00
Tempo
Tempo vs. Plzeň
26.05.2024 11:00
Tempo
Plzeň
323
26.05.2024
13:00
Roudnice
Praotci vs. Rytíři
26.05.2024 13:00
Praotci
Rytíři
324
26.05.2024
15:00
Tempo
Titans Blue vs. Hluboká
26.05.2024 15:00
Titans Blue
Hluboká
325
28.05.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
28.05.2024 17:00
Tempo
Eagles
326
30.05.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Titans Blue
30.05.2024 17:00
Kotlářka
Titans Blue
328
02.06.2024
11:00
Plzeň
Plzeň vs. SaBaT
02.06.2024 11:00
Plzeň
SaBaT
329
02.06.2024
13:00
Roudnice
Praotci vs. Hluboká
02.06.2024 13:00
Praotci
Hluboká
327
02.06.2024
13:00
Trutnov
Rytíři vs. Miners
02.06.2024 13:00
Rytíři
Miners
330
04.06.2024
17:00
Tempo
Tempo vs. Miners
04.06.2024 17:00
Tempo
Miners
331
04.06.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Praotci
04.06.2024 17:00
SaBaT
Praotci
332
06.06.2024
17:00
Tempo
Titans Blue vs. Eagles
06.06.2024 17:00
Titans Blue
Eagles
333
09.06.2024
10:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Hluboká
09.06.2024 10:00
Kotlářka
Hluboká
345
09.06.2024
11:00
Plzeň
Plzeň vs. Praotci
09.06.2024 11:00
Plzeň
Praotci
335
11.06.2024
17:00
Krč F4
Eagles vs. Kotlářka
11.06.2024 17:00
Eagles
Kotlářka
336
11.06.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Titans Blue
11.06.2024 17:00
Praotci
Titans Blue
337
11.06.2024
17:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
11.06.2024 17:00
Miners
SaBaT
338
18.06.2024
16:30
Tempo
Titans Blue vs. SaBaT
18.06.2024 16:30
Titans Blue
SaBaT
339
20.06.2024
17:00
Roudnice
Praotci vs. Tempo
20.06.2024 17:00
Praotci
Tempo
340
23.06.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Eagles
23.06.2024 13:00
Hluboká
Eagles
341
23.06.2024
13:00
Trutnov
Rytíři vs. Kotlářka
23.06.2024 13:00
Rytíři
Kotlářka
342
25.06.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
25.06.2024 17:00
SaBaT
Eagles
343
25.06.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Miners
25.06.2024 17:00
Kotlářka
Miners
344
30.06.2024
13:00
Hluboká
Hluboká vs. Rytíři
30.06.2024 13:00
Hluboká
Rytíři
Tabulka soutěže
Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.
Region Severozápad
pobočný spolek České baseballové asociace
Zelenkova 530/3
142 00 Praha 12
region.sz@baseball.cz
IČO: 05198585